Prevádzkovateľ internetového obchodu www.i-les.sk  -/ďalej len „prevádzkovateľ/ uchováva a spracúva osobné údaje v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Vaše súkromie plne rešpektujeme a uisťujeme Vás, že s Vašimi súkromnými údajmi pracujeme zodpovedne, citlivo a hlavne v súlade s platnou zákonnou úpravou, rešpektujúc Vaše právo na ochranu osobných údajov.  


Všetky údaje našich zákazníkov sú chránené proti akémukoľvek zneužitiu. Vaše osobné údaje, ktoré uvediete pri registrácií / nákupe cez náš eshop, sú úplne dôverné, nie sú nikde zverejňované a v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám. Výnimkou je len rozsah potrebný na doručenie tovaru z Vašej objednávky, v prípade, že ste si zvolili spôsob doručenia kuriérom UPS alebo Slovenskou poštou a to výhradne len v rozsahu na tento účel potrebnom (adresa doručenia, meno, priezvisko, prípadne telefonický kontakt). Dôverné údaje tretím stranám neposkytujeme, neprenajímame ich a ani si ich s nimi nevymieňame. 

Osobné údaje, ktoré uvediete pri založení Vášho účtu, jeho aktualizácii a nákupe v našom internetovom obchode, budú použité len pre nevyhnutné úkony spojené s komunikáciou s našimi zákazníkmi, vybavením objednávky a poskytovaním našich služieb (najmä vystavenie faktúry, doručenie tovaru, potvrdenie objednávky, platba za tovar, evidencia zákazníkov a ich objednávok na stránke 
www.i-les.sk pre riešenie prípadných reklamácií apod.). Vaše osobné údaje si môžete kedykoľvek skontrolovať, prípadne zmeniť, po prihlásení sa do svojho konta na stránke www.i-les.sk

Na Vašu písomnú žiadosť budú osobné údaje z databázy vymazané a už ich nebude ďalej spracovávať. 
Registráciou na stránkach 
www.i-les.sk udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov na obdobie 10 rokov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomnou formou. Pokiaľ si neželáte dostávať informácie o novinkách a akciách, resp. máte záujem o odstránenie všetkých osobných údajov z našej databázy, môžete nám zaslať Vašu žiadosť poštou alebo prostredníctvom emailu na nižšie uvedené kontaktné adresy a Vaše údaje budú bezodkladne odstránené. 

Poštová adresa: MK-group s.r.o., Mokraďská 596/46, 026 01 Dolný Kubín

Emailová adresa: i-les@i-les.sk

Product added to wishlist
Product added to compare.

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.